X

Check availability and rates

Please complete the details below

UP DOWN
UP DOWN
0 - 4
UP DOWN
5 - 11
UP DOWN
12 - 17
UP DOWN

In case of cancellation or any amendments of your reservation, please contact to reservation department at reservation@dresortsibenik.com or +385 22 331 452

X
X

Diğer D-Resorts otellerini keşfet

D-RESORT / SIBENIK

Web Sitesine Git

View more
MURAT REIS / AYVALIK

Web Sitesine Git

View more

Unutulmaz
anlar

Akdeniz’in etrafı dağlarla çevrili, korunaklı limanı Göcek’te unutulmaz bir tatil deneyimine D-Resort Göcek’te davetlisiniz. Yeni destinasyonlara ve maceralara yelken açmaya uygun denizi ve marinasıyla D-Resort Göcek deniz tutkunlarını da keyifle ağırlamayı bekliyor.
ODALAR & SÜİTLER

Konaklama

Mavi ve beyaz renkleriyle donatılmış, Akdeniz’in kültürünün yansımalarını bulacağınız oda ve süitlerimizde konaklamanız boyunca konfor ve rahatınız için tüm detaylar düşünüldü.

RESTAURANTLAR & BARLAR

Gurme Lezzetler

Rüya gibi bir manzaraya karşı içeceğinizi yudumlayıp Türk ve dünya mutfaklarının en özel lezzetlerini tadabileceğiniz bar ve restoranlarımızda D-Resort Göcek'te konaklamanın ayrıcalığını hissedeceksiniz.

SPA & FITNESS

Kişisel Bakım

Sıra dışı mimarisiyle adım attığınız anda kendinizi huzurlu bir dünyada bulacağınız D-SPA & D-GYM, konaklamanız boyunca ruhunuzu ve vücudunuzu yenilemeniz için büyüleyici bir ortam sunuyor.

Takipte Kalın!

Avantajlı paketler ve özel hizmetler burada!

Tatilini Planla

D-Resort Göcek'teki konaklamanızı daha özel kılmak adına tatilinizi geliş tarihinizden çıkış yapacağınız saate kadar planlayabilir; dilerseniz VIP araçlarla havaalanından transfer seçeneğini değerlendirebilirsiniz.

Detay